GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5555673
nr 555 5673
Tallrikar
3 st. Kina, bl.a. Famille Rose, dia 23, skador & lagningar
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 december 2008
kl 19:34:31
200 kr
350 kr